Harmonogram AMW 2018

Harmonogram AMW 2018

 

Oto szczegółowy harmonogram AMW 2018.

 

 

 

15.06.2018
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych, Katowice, ul. Ułańska 7b
14:00 – Spotkanie jurorów
14:25 – Oficjalne rozpoczęcie festiwalu i konkursu
14:30 – Początek przesłuchań III grupy
lp nazwisko imię szkoła
43. Swornowski Filip POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach
44. Dujczyński Maciej POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach
45. Mocek Michał POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach
46. Warzyńska Angela PSM I i II st. im. G. Fitelberga w Chorzowie
47. Jamrozik Martyna PSM I st. w Strzelcach Opolskich
48. Wolny Justyna ZPSM im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej
49. Lukasczyk Dawid PSM I st. w Strzelcach Opolskich
15:50 – Przerwa
16:15 – Dalszy ciąg przesłuchań III grupy
50. Chruszcz Marcin POSM II st. im. Fr. Chopina w Krakowie
51. de Sas Żubr Aleksandra SM I st. nr 1 im. S. Wiechowicza w Krakowie
52. Miś Eryk ZSM w Tarnowie
53. Burzyński Tymoteusz OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
54. Dąbrowski Jan ZPOSM I i II st. nr 3 im. G.Bacewicz w Warszawie
55. Chen Jin Jin MSM I st. w Gostyninie
56. Kunze Agnieszka PSM II st. im. F. Chopina w Poznaniu
  17:45 – Spotkanie jurorów

 

 

16.06.2018
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych, Katowice, ul. Ułańska 7b
9:30 – Spotkanie jurorów
10:00 – Początek przesłuchań I grupy
1. Łaban Karolina Julita ZSM im. I. Paderewskiego w Białymstoku
2. Rywalski Paweł SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni
3. Skrobot Laura SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni
4. Grec Ryszard OSM I i II st. im. Fr. Chopina w Bytomiu
5. Wachowska Agata PSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Tarnowskich Górach
6. Grzonka Szymon PSM I i II stopnia im. K. i A. Szafranków w Rybniku
7. Klimek Mateusz PSM I i II st. im. Fr. Chopina w Opolu
8. Kumorek Paweł PSM I st. w Strzelcach Opolskich
9. Kapuściak Ignacy ZSM im. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie
10:50 – Przerwa
11:15 – Dalszy ciąg przesłuchań I grupy
10. Majcherek Stanisław PSM I st. im.G. Bacewicz w Jaworznie
11. Zabrowarny Tomasz ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej
12. Sawaszkiewicz-Ziomka Iwo ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej
13. Miłaszewicz Ignacy ZS nr 20 we Wrocławiu
14. Kazuła Natalia OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
15. Nowak Zofia OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
16. Lubomirska-Aksamit Serena SM I st. nr 1 im. S.Wiechowicza w Krakowie
17. Porębska Wiktoria ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie
18. Chmiel Antoni ZPSM im. M. Karlowicza w Krakowie
12:20 – Spotkanie jurorów
12:45 – Przerwa obiadowa
14:00 – Spotkanie jurorów
14:30 – Początek przesłuchań II grupy
19. Jastrzębski Leon ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej
20. Doniec Filip ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie
21. Pogoda Julia ZPSM im. M. Karlowicza w Krakowie
22. Szczepara Małgorzata ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie
23. Cebula Wojciech ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie
24. Żurek Jan SM I st. nr 1 im. S. Wiechowicza w Krakowie
25. Krzyżostaniak Michał PSM I st. w Strzelcach Opolskich
26 Trzcionkowski Jeremiasz PSM I i II stopnia im. K. i A. Szafranków w Rybniku
15:30 – Przerwa
16:00 – Dalszy ciąg przesłuchań II grupy
27. Kłoska Aleksandra ZSM I i II st. w Rudzie Śląskiej
28. Czapnik Amelia ZPSM im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej
29. Królicka Nina PSM I i II st. im. G. Fitelberga w Chorzowie
30. Figlarski Jan SM Świątniki Górne
31. Drabczyk Karolina PSM I stopnia im.K. Szymanowskiego w Oświęcimiu
32. Kaczmarek Eryk PSM I st. im. K. Kurpińskiego w Poznaniu
33. Gabryś Bartosz ZPSM w Żorach
34. Porwolik Agata ZPSM w Żorach
17:00 – Przerwa
17:30 – Dalszy ciąg przesłuchań II grupy
35. Łabędź Krystian PSM I i II st. w Wadowicach
36. Solak Tomasz PSM I i II st. w Wadowicach
37. Garland Konrad Boyd OSM I st. w Płocku
38. Markowski Maksymilian OSM I st. w Płocku
39. Krysiak Mikołaj MSM I st. w Gostyninie
40. Chomik Cyprian SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni
41. Szady Wojciech PSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Tarnowskich Górach
42 Adamski Jakub OSM I i II st. im. Fr. Chopina w Bytomiu
18:45 – Spotkanie jurorów
19:00 – Próba Chóru Waltorniowego

 

 

17.06.2018
Akademia Muzyczna, Katowice, ul. Zacisze 3
11:00 Początek części koncertowej
57. Naziemiec Katarzyna
58. Banaś Julia POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach
59. Błaszkiewicz Karol ZSM I i II st. w Rudzie Śląskiej
60. Pelc Oliwier ZPSM im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej
61. Wiankowski Szymon PZSM im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy
62. Czerski Jędrzej PSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Zgorzelcu
63. Gerula Magdalena ZSM nr 1 w Rzeszowie
11:40 – Przerwa
12:00 – Dalszy ciąg części koncertowej
64. Bąk Klaudia SM I st. w Przasnyszu
65. Bulicka Patrycja SM I st. w Przasnyszu
66. Gach Ewa SM I st. w Przasnyszu
67. Humięcki Piotr SM I st. w Przasnyszu
68. Kołakowska Magdalena SM I st. w Przasnyszu
69. Łukasiak Magdalena SM I st. w Przasnyszu
70. Piotrak Izabella SM I st. w Przasnyszu
71. Walis Zofia SM I st. w Przasnyszu
12:30 – Przerwa
13:00 – 14:00 – próba Chóru Waltorni 13:00 – wykład dr Waldemar Matera
13:20 – wykład dr hab. Damian Walentek
14:00 – Przerwa obiadowa
15:30 – Koncert galowy

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock