Chór waltorniowy AMW 2014

 

Chór Waltorniowy

lp imię i nazwisko głos rocznik szkoła

   1. Leon Jastrzębski 5 2005 Dąbrowa Górnicza
   2. Dawid Kasprzak 6 2005 Łódź
   3. Martyna Kielan 5 2006 Mykanów
   4. Paweł Kielan 6 2007 Mykanów
   5. Mikołaj Krysiak 5 2005 Gostynin
   6. Maksymilian Markowski 6 2006 Płock
   7. Jeremiasz Trzcionkowski 6 2005 Rybnik

   8. Daniel Brzozowski 5 2004 Gdynia
   9. Jin Jin Chen 2 2004 Gostynin
  10. Wiktoria Ciesielska 3 2004 Gostynin
  11. Maciej Dujczyński 5 2003 Katowice
  12. Mikołaj Grott 4 2003 Warszawa
  13. Michał Konkel 3 2003 Gdynia
  14. Mikołaj Kotarski 2 2004 Gdynia
  15. Małgorzata Marciniak 5 2003 Płock
  16. Michał Mocek 2 2004 Jaworzno
  17. Sergiusz Romaniuk 1B 2003 Białystok
  18. Maciej Śmiałek 4 2003 Płock
  19. Ewa Świątkowska 6 2004 Mykanów
  20. Helena Zaręba 6 2004 Gostynin

  21. Julia Banaś 3 2002 Katowice
  22. Bartłomiej Boroń 5 2002 Wadowice
  23. Karolina Budujkiewicz   1B 2001 Katowice
  24. Marcin Chruszcz   1A 2002 Wadowice
  25. Franciszek Czech 3 1999 Strzelce Opolskie
  26. Adam Goczoł 4 1999 Strzelce Opolskie
  27. Hubert Grabowski 5 2002 Zgorzelec
  28. Kacper Janiczek 4 2001 Dąbrowa Górnicza
  29. Olaf Janukowicz 2 2001 Dąbrowa Górnicza
  30. Mateusz Klimek 4 2002 Gdynia
  31. Kacper Kowalczyk  4 2001 Gostynin
  32. Marek Könighaus  2 2000 Strzelce Opolskie
  33. Szymon Kraśnicki  3 2002 Białystok
  34. Szymon Krupa   1A 1998 Strzelce Opolskie
  35. Grzegorz Kurtek 6 2002 Dąbrowa Górnicza
  36. Dawid Lukasczyk 2 2002 Strzelce Opolskie
  37. Laura Łagosz 2 2002 Jastrzębie Zdrój
  38. Bartosz Maciążek  1A 1999 Dąbrowa Górnicza
  39. Wojciech Maciusiak 6 2002 Wadowice
  40. Franciszek Mitros  1B 2002 Warszawa
  41. Mateusz Piątkowiak 4 2002 Bytom
  42. Wiktoria Posak 3 2000 Kłomnice
  43. Malina Sierant 3 2001 Gostynin
  44. Laura Sumera 3 2000 Wadowice
  45. Julia Szkop  1B 2002 Częstochowa
  46. Zuzanna Sobierajska 3 2002 Jastrzębie Zdrój
  47. Anna Szędzielorz  1B 2002 Bytom
  48. Piotr Wacowski  1B 1999 Dąbrowa Górnicza
  49. Natalia Wiewióra 2 2000 Kłomnice
  50. Aleksandra Wojewódzka 1A 2000 Płock
  51. Jakub Zapartowicz 3 2002 Bytom