Lista uczestników AMW 2021

Lista uczestników AMW 2021

 

 

 

l.p. imię i nazwisko rocznik szkoła konkurs
1. Michał Weihs 2006 PSM Inowrocław
2. Jakub Szczechowicz 2008 PSM Inowrocław K
3. Anna Górska 2005 PSM Inowrocław K
4. Szymon Wiankowski 2008 PZSM Bydgoszcz K
5. Roksana Leleniewska 2010 SM Przasnysz
6. Klaudia Bąk 2002 PSM Mława
7. Jakub Krupiński 2008 SM Przasnysz
8. Izabella Piotrak 2002 SM Przasnysz
9. Karolina Kuschińska 2011 PSM Oświęcim K
10. Dawid Odrobina 2011 PSM Oświęcim K
11. Patrycja Bulicka 2003 PSM Mława
12. Julian Merecki 2012 ZPSM Koszalin K
13. Natalia Wasiłowska 2007 SM Przasnysz
14. Miłosz Skrzek 2007 OSM Tarnów K
15. Jerzy Niedziałek 2011 SM Przasnysz
16. Maja Piórkowska 2007 SM Przasnysz
17. Edmund Farley 2013 OSM Kraków K
18. Szymon Kozłowski 2011 OSM Kraków K
19. Jakub Adamski 2007 OSM Bytom K
20. Justyna Wolny 2003 ZPSM Bielsko-Biała K
21. Oliwier Pelc 2005 ZPSM Bielsko-Biała K
22. Amelia Czapnik 2005 ZPSM Bielsko-Biała K
23. Leon Jastrzębski 2005 ZPSM Bielsko-Biała K
24. Tomasz Zięba 2008 ZPSM Bielsko-Biała K
25. Norbert Jaszczyk 2006 ZPSM Bielsko-Biała K
26. Krystian Łabędź 2005 PSM Wadowice K
28. Mateusz A. Klimek 2008 PSM Opole K
29. Jan Dąbrowski 2002 ZPOSM Warszawa K
30. Eugeniusz Gołambowski 2012 PSM Białystok K
31. Zofia Wiaterek 2009 OSM Bytom K
32. Jakub Jan Tomik 2012 OSM Kraków K
33. Antoni Chmiel 2009 ZPSM Kraków K
34. Tymoteusz Czerohorski 2011 OSM Bytom K
35. Karolina Julita Łaban 2008 PSM Białystok K
36. Mateusz Klimek 2002 SM Gdynia K
37. Adam Suchy 2011 ZPSM Kraków K
38. Paulina Szczygieł 2011 PSM Tarnowskie Góry K
39. Anna Kolricz 2012 PSM Tarnowskie Góry K
40. Maja Latosik 2010 PSM Tarnowskie Góry K
41. Marzena Siwy 2012 PSM Tarnowskie Góry K
42. Agata Wachowska 2008 PSM Tarnowskie Góry K
43. Jan Walkiewicz 2009 OSM Łódź K
44. Cyprian Chomik 2005 SM Gdynia K
45. Szczepan Kondzior 2012 PSM Białystok K
46. Agata Marek 2005 PSM Opole K
47. Borys Fibic 2010 PSM Rybnik K
48. Maciej Rybak 2010 SM Kraków K
49. Julia Piecha 2012 PSM Strzelce Opolskie K
50. Jan Ivar Gorzkiewicz 2009 SM Gdynia K
51. Martyna Jamrozik 2003 PSM Opole K
52. Julia Kowol 2010 PSM Opole K
53. Michał Krzyżostaniak 2007 PSM Opole K
54. Julia Dziura 2013 PSM Lubliniec K
55. Oliwia Okoń 2010 PSM Opole K
56. Amelia Wieczerzak 2010 PSM Mielec K
57. Bartosz Król 2010 ZPSM Dębica K
58. Illia Zherebtsov 2009 OSM Kraków K
59. Olaf Molęda 2010 ZSM Dąbrowa Górnicza K
60. Dawid Ceglarz 2012 PSM Lubliniec
61. Paweł Kumorek 2008 PSM Strzelce Opolskie K
62. Kacper Makarski 2007 PSM Lubliniec K
63. Jakub Szczechowicz 2008 PSM Inowrocław K
64. Julia Ryszytyło 2005 PSM Strzelce Opolskie K
65. Paweł Ciężadło 2009 ZSM Tarnów K
66. Tomasz Zabrowarny 2008 ZSM Dąbrowa Górnicza K
67. Wojciech Cebula 2006 ZPSM Kraków K
68. Zofia Molus 2012 SM Świątniki Górne K
69. Wojciech Mateusiak 2011 ZSM Dąbrowa Górnicza K
70. Igor Frydrychowicz 2010 PSM Cieszyn K
71. Malina Wilson 2005 ZSM Łódź K
72. Julian Witkowski 2012 PSM Zgorzelec K
73. Franciszek Sowa 2013 SM Świątniki Górne K
74. Gabriel Manderla 2008 ZPSM Żory K
75. Angela Warzyńska 2002 PSM Chorzów K
76. Aleksandra Stylok 2003 PSM Jastrzębie Zdrój K
77. Stanisław Majcherek 2009 PSM Chorzów K
78. Piotr Gunther 2008 ZPSM Żory K
79. Aleksander Kałczuga 2011 PSM Chorzów K
80. Piotr Piecuch 2011 PSM Chorzów K
81. Hanna Garbacz 2011 ZSM Łódź K
82. Wiktoria Porębska 2008 ZPSM Kraków K
83. Iwo Sawaszkiewicz-Ziomka 2009 ZPSM Dąbrowa Górnicza K
84. Bartosz Gabryś 2005 ZPSM Żory K
85. Dominic Ledwig 2005 PSM Opole K
86. Piotr Iwanów 2007 SM Świątniki Górne K
87. Barbara Sikora 2010 ZPSM Warszawa K
88. Michał Lipka 2008 ZPSM Żory K
89. Konrad Bańczyk 2011 ZPSM Żory K
90. Jan Żurek 2005 PSM Kraków K
91. Katarzyna Żurek 2012 SM Kraków K
92. Maciej Dujczyński 2003 ZPSM Katowice K
93. Michał Mocek 2004 ZPSM Katowice K
94. Jakub Pękala 2001 PSM Katowice K
95. Mikołaj Klimczak 2010 POSM Katowice
96. Weronika Sasim 2004 POSM Katowice
97. Oliwier Zarzycki 2010 POSM Katowice
98. Mateusz Oset 2009 POSM Katowice
99. Antoni Nowak 2012 OSM Bytom K
100. Stanisław Gomułka 2012 OSM Płock K
101. Tymoteusz Ujma 2011 ZSM Częstochowa K
102. Filip Swornowski 2004 PSM Katowice
103. Iga Kapica 2006 ZSM Częstochowa
104. Miłosz Przygoda 2007 ZSM Częstochowa
105. Kornelia Kiszkiel 2007 SSM Sokółka
106. Kornelia Koper 2008 SSM Sokółka
107. Filip Doniec 2007 ZPSM Kraków
108. Roksana Anna Biegańska 2009 SSM Sokółka
109. Ignacy Adamski 2005 ZPSM Kraków
110. Stanisław Sulik 2012 SSM Sokółka
111. Łucja Heluszka 2007 ZSM Częstochowa
112. Maja Naziemiec 2005 edukacja prywatna
113. Katarzyna Naziemiec 2010 edukacja prywatna

Jeżeli wysłałeś zgłoszenie i w przeciągu 3 dni nie pojawiłeś się na tej liście – napisz do nas amwkatowice@gmail.com.

Litera K oznacza udział także w konkursie Młody Waltornista.

 

Mapa uczestników AMW 2021