Lista uczestników AMW 2018

Lista uczestników AMW 2018

 

Oto waltorniści, którzy brali udział w AMW 2018

 

l.p. imię i nazwisko rocznik szkoła
1. Serena Lubomirska-Aksamit 2011 SM nr 1 Kraków
2. Patrycja Bulicka 2003 SM Przasnysz
3. Piotr Humięcki 2002 SM Przasnysz
4. Magdalena Kołakowska 2002 SM Przasnysz
5. Magdalena Łukasiak 2003 SM Przasnysz
6. Ewa Gach 2004 SM Przasnysz
7. Izabella Piotrak 2002 SM Przasnysz
8. Zofia Walis 2006 SM Przasnysz
9. Martyna Jamrozik 2003 PSM Strzelce Opolskie
10. Mateusz Klimek 2008 PSM Opole
11. Stanisław Majcherek 2009 PSM Jaworzno
12. Klaudia Bąk 2002 SM Przasnysz
13. Wiktoria Wojtan 2009 ZSM Dąbrowa Górnicza
14. Szymon Wiankowski 2008 ZPSM Bydgoszcz
15. Ignacy Miłaszewicz 2010 ZS nr 20 Wrocław
16. Cyprian Chomik 2005 SM Gdynia
17. Karolina Julita Łaban 2008 ZSM Białystok
18. Tomasz Zabrowarny 2008 ZSM Dąbrowa Górnicza
19. Paweł Rywalski 2008 SM Gdynia
20. Agnieszka Kunze 2004 PSM Poznań
21. Jan Dąbrowski 2002 ZPOSM nr 3 Warszawa
22. Maciej Dujczyński 2003 POSM Katowice
23. Michał Mocek 2004 POSM Katowice
24. Filip Swornowski 2004 POSM Katowice
25. Julia Banaś 2002 POSM Katowice
26. Weronika Sasim 2004 POSM Katowice
27. Zofia Kirszniok 2003 POSM Katowice
28. Angela Warzyńska 2002 PSM Chorzów
29. Nina Królicka 2007 PSM Chorzów
30. Tomasz Solak 2006 PSM Wadowice
31. Krystian Łabędź 2005 PSM Wadowice
32. Ryszard Grec 2008 OSM Bytom
33. Szymon Grzonka 2008 PSM Rybnik
34. Jędrzej Czerski  2005  PSM Zgorzelec
35. Justyna Wolny  2003  ZPSM Bielsko-Biała
36. Amelia Czapnik  2005  ZPSM Bielsko-Biała
37. Aleksandra de Sas Żubr  2003 SM nr 1 Kraków
38. Laura Skrobot 2008  SM Gdynia
39. Jeremiasz Trzcionkowski  2005  PSM Rybnik
40. Agata Wachowska  2008 PSM Tarnowskie Góry
41. Wojciech Szady  2007 PSM Tarnowskie Góry
42. Jin Jin Chen  2004 MSM Gostynin
43. Mikołaj Krysiak  2005 MSM Gostynin
44. Dawid Lukasczyk  2002 PSM Strzelce Opolskie
45. Iwo Sawaszkiewicz-Ziomka  2009 ZSM Dąbrowa Górnicza
46. Karolina Drabczyk  2005  PSM Oświęcim
47. Filip Doniec  2007  ZPSM Kraków
48. Konrad Boyd Garland  2006 OSM Płock
49. Eryk Miś  2004 ZSM Tarnów
50. Leon Jastrzębski  2005 ZSM Dąbrowa Górnicza
51. Oliwier Pelc  2005 ZPSM Bielsko-Biała
52. Jan Figlarski 2006 SM Świątniki Górne
53. Wiktoria Porębska 2008 ZPSM Kraków
54. Antoni Chmiel 2009 ZPSM Kraków
55. Julia Pogoda 2006 ZPSM Kraków
56. Jakub Adamski 2007 OSM Bytom
57. Tymoteusz Burzyński 2002 OSM Wrocław
58. Jan Żurek 2005 SM nr 1 Kraków
59. Małgorzata Szczepara 2007 ZPSM Kraków
60. Natalia Kazuła 2008 OSM Wrocław
61. Zofia Nowak 2011 OSM Wrocław
62. Marcin Chruszcz 2002 POSM Kraków
63. Paweł Kumorek 2008 PSM Strzelce Opolskie
64. Katarzyna Naziemiec 2010 SA Siemianowice
65. Bartosz Gabryś 2005 ZPSM Żory
66. Agata Porwolik 2006 ZPSM Żory
67. Wojciech Cebula 2006 ZPSM Kraków
68. Eryk Kaczmarek 2006 PSM Poznań
69. Aleksandra Kłoska 2007 ZSM Ruda Śląska
70. Karol Błaszkiewicz 2008 ZSM Ruda Śląska
71. Natalia Leciak 2004 GCMiT Mykanów
72. Nadia Gołda 2007 GCMiT Mykanów
73. Przemysław Kotarski 2007 ZSM Częstochowa
74. Michał Krzyżostaniak 2007 PSM Strzelce Opolskie
75. Ignacy Kapuściak 2008 ZSM Częstochowa
76. Kacper Męcka 2002 ZSM Częstochowa
77. Maksymilian Markowski 2006 OSM Płock