Chór Waltorniowy AMW 2018

Chór Waltorniowy

 

Chór Waltorniowy cieszy się od pierwszej edycji AMW niezmienną, ogromną popularnością i zainteresowaniem. Poniżej znajduje się lista jego członków w AMW 2018. Koncert Chóru Waltorniowego odbył się 17.06.2018 o godz. 15:30 w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Ostatecznie wzięło w nim udział 74 uczestników. Tak jak podczas ubiegłych edycji uzyskał ogromny aplauz licznie zgromadzonej publiczności.

Akademia Młodego Waltornisty 2018

74-osobowy Chór Waltorniowy AMW 2018 jak co roku otrzymał ogromny aplauz licznie zgromadzonej publiczności

Członkowie Chóru Waltorniowego AMW 2018

 

l.p. imię i nazwisko szkoła
1. Serena Lubomirska-Aksamit SM nr 1 Kraków
2. Patrycja Bulicka SM Przasnysz
3. Piotr Humięcki SM Przasnysz
4. Magdalena Kołakowska SM Przasnysz
5. Magdalena Łukasiak SM Przasnysz
6. Ewa Gach SM Przasnysz
7. Małgorzata Jackowska SM Przasnysz
8. Izabella Piotrak SM Przasnysz
9. Zofia Walis SM Przasnysz
10. Martyna Jamrozik PSM Strzelce Opolskie
11. Mateusz Klimek PSM Opole
12. Stanisław Majcherek PSM Jaworzno
13. Magdalena Gerula ZSM nr 1 Rzeszów
14. Klaudia Bąk SM Przasnysz
15. Wiktoria Wojtan ZSM Dąbrowa Górnicza
16. Szymon Wiankowski ZPSM Bydgoszcz
17. Ignacy Miłaszewicz ZS nr 20 Wrocław
18. Cyprian Chomik SM Gdynia
19. Karolina Julita Łaban ZSM Białystok
20. Tomasz Zabrowarny ZSM Dąbrowa Górnicza
21. Paweł Rywalski SM Gdynia
22. Agnieszka Kunze PSM Poznań
23. Jan Dąbrowski ZPOSM nr 3 Warszawa
24. Maciej Dujczyński POSM Katowice
25. Michał Mocek POSM Katowice
26. Filip Swornowski POSM Katowice
27. Julia Banaś POSM Katowice
28. Weronika Sasim POSM Katowice
29. Zofia Kirszniok POSM Katowice
30. Angela Warzyńska PSM Chorzów
31. Nina Królicka  PSM Chorzów
32. Tomasz Solak PSM Wadowice
33. Krystian Łabędź PSM Wadowice
34. Ryszard Grec OSM Bytom
35. Szymon Grzonka PSM Rybnik
36. Jędrzej Czerski PSM Zgorzelec
37. Justyna Wolny ZPSM Bielsko-Biała
38. Amelia Czapnik ZPSM Bielsko-Biała
39. Aleksandra de Sas Żubr SM nr 1 Kraków
40. Laura Skrobot SM Gdynia
41. Jeremiasz Trzcionkowski PSM Rybnik
42. Agata Wachowska PSM Tarnowskie Góry
43. Wojciech Szady PSM Tarnowskie Góry
44. Jin Jin Chen MSM Gostynin
45. Mikołaj Krysiak MSM Gostynin
46. Dawid Lukasczyk PSM Strzelce Opolskie
47. Iwo Sawaszkiewicz-Ziomka ZSM Dąbrowa Górnicza
48. Karolina Drabczyk  PSM Oświęcim
49. Filip Doniec  ZPSM Kraków
50. Konrad Boyd Garland OSM Płock
51. Eryk Miś ZSM Tarnów
52. Leon Jastrzębski ZSM Dąbrowa Górnicza
53. Oliwier Pelc ZPSM Bielsko-Biała
54. Jan Figlarski SM Świątniki Górne
55. Wiktoria Porębska ZPSM Kraków
56. Antoni Chmiel ZPSM Kraków
57. Julia Pogoda ZPSM Kraków
58. Jakub Adamski OSM Bytom
59. Tymoteusz Burzyński OSM Wrocław
60. Jan Żurek SM nr 1 Kraków
61. Małgorzata Szczepara ZPSM Kraków
62. Natalia Kazuła OSM Wrocław
63. Zofia Nowak OSM Wrocław
64. Marcin Chruszcz POSM Kraków
65. Paweł Kumorek PSM Strzelce Opolskie
66. Katarzyna Naziemiec SA Siemianowice
67. Bartosz Gabryś ZPSM Żory
68. Agata Porwolik ZPSM Żory
69. Wojciech Cebula ZPSM Kraków
70. Eryk Kaczmarek PSM Poznań
71. Aleksandra Kłoska ZSM Ruda Śląska
72. Karol Błaszkiewicz ZSM Ruda Śląska
73. Natalia Leciak GCMiT Mykanów
74. Nadia Gołda GCMiT Mykanów
75. Przemysław Kotarski ZSM Częstochowa
76. Michał Krzyżostaniak PSM Strzelce Opolskie
77. Ignacy Kapuściak ZSM Częstochowa
78. Kacper Męcka ZSM Częstochowa
79. Maksymilian Markowski OSM Płock
80. Karolina Budujkiewicz POSM Katowice
81. Agnieszka Ciszewska ZPSM Bielsko-Biała
82. Bartosz Maciążek POSM Katowice
83. Kamila Maniecka ZPSM Bielsko-Biała
84. Magdalena Manowska POSM Katowice
85. Szymon Pelc ZPSM Bielsko-Biała
86. Patryk Tokarski ZPSM Bielsko-Biała