Lista uczestników AMW 2014

 

Lista uczestników

lp imię i nazwisko rocznik szkoła

   1. Leon Jastrzębski 2005 Dąbrowa Górnicza
   2. Dawid Kasprzak 2005 Łódź
   3. Martyna Kielan 2006 Mykanów
   4. Paweł Kielan 2007 Mykanów
   5. Mikołaj Krysiak 2005 Gostynin
   6. Maksymilian Markowski 2006 Płock
   7. Jeremiasz Trzcinkowski 2005 Rybnik

   8. Daniel Brzozowski 2004 Gdynia
   9. Jin Jin Chen 2004 Gostynin
  10. Wiktoria Ciesielska 2004 Gostynin
  11. Maciej Dujczyński 2003 Katowice
  12. Mikołaj Grott 2003 Warszawa
  13. Michał Konkel 2003 Gdynia
  14. Mikołaj Kotarski 2004 Gdynia
  15. Małgorzata Marciniak 2003 Płock
  16. Michał Mocek 2004 Jaworzno
  17. Sergiusz Romaniuk 2003 Białystok
  18. Maciej Śmiałek 2003 Płock
  19. Ewa Świątkowska 2004 Mykanów
  20. Helena Zaręba 2004 Gostynin

  21. Julia Banaś 2002 Katowice
  22. Bartłomiej Boroń 2002 Wadowice
  23. Karolina Budujkiewicz 2001 Katowice
  24. Marcin Chruszcz 2002 Wadowice
  25. Franciszek Czech 1999 Strzelce Opolskie
  26. Adam Goczoł 1999 Strzelce Opolskie
  27. Hubert Grabowski 2002 Zgorzelec
  28. Kacper Janiczek 2001 Dąbrowa Górnicza
  29. Olaf Janukowicz 2001 Dąbrowa Górnicza
  30. Mateusz Klimek 2002 Gdynia
  31. Kacper Kowalczyk 2001 Gostynin
  32. Marek Könighaus 2000 Strzelce Opolskie
  33. Szymon Kraśnicki 2002 Białystok
  34. Szymon Krupa 1998 Strzelce Opolskie
  35. Grzegorz Kurtek 2002 Dąbrowa Górnicza
  36. Dawid Lukasczyk 2002 Strzelce Opolskie
  37. Laura Łagosz 2002 Jastrzębie Zdrój
  38. Bartosz Maciążek 1999 Dąbrowa Górnicza
  39. Wojciech Maciusiak 2002 Wadowice
  40. Franciszek Mitros 2002 Warszawa
  41. Mateusz Piątkowiak 2002 Bytom
  42. Wiktoria Posak 2000 Kłomnice
  43. Malina Sierant 2001 Gostynin
  44. Laura Sumera 2000 Wadowice
  45. Julia Szkop 2002 Częstochowa
  46. Zuzanna Sobierajska 2002 Jastrzębie Zdrój
  47. Anna Szędzielorz 2002 Bytom
  48. Piotr Wacowski 1999 Dąbrowa Górnicza
  49. Natalia Wiewióra 2000 Kłomnice
  50. Aleksandra Wojewódzka 2000 Płock
  51. Jakub Zapartowicz 2002 Bytom