Harmonogram AMW 2014

Harmonogram

8:30 – 9:45
Próby akustyczne

 

10:00
Uroczyste rozpoczęcie festiwalu

 

10:15
Prezentacje solowe

10:15 – I grupa wiekowa
lp imię i nazwisko rocznik szkoła
1. Leon Jastrzębski 2005 Dąbrowa Górnicza
2. Martyna Kielan 2006 Mykanów
3. Dawid Kasprzak 2005 Łódź
4. Mikołaj Krysiak 2005 Gostynin
5. Maksymilian Markowski 2006 Płock
6. Jeremiasz Trzcinkowski 2005 Rybnik
10:40 – II grupa wiekowa
lp imię i nazwisko rocznik szkoła
7. Jin Jin Chen 2004 Gostynin
8. Wiktoria Ciesielska 2004 Gostynin
9. Maciej Dujczyński 2003 Katowice
10. Mikołaj Grott 2003 Warszawa
11. Michał Mocek 2004 Jaworzno
12. Sergiusz Romaniuk 2003 Białystok
13. Małgorzata Marciniak 2003 Płock
14. Maciej Śmiałek 2003 Płock
15. Helena Zaręba 2004 Gostynin
16. Daniel Brzozowski 2004 Gdynia
17. Michał Konkel 2003 Gdynia
18. Mikołaj Kotarski 2004 Gdynia
11:30 – III grupa wiekowa
lp imię i nazwisko rocznik szkoła
19. Karolina Budujkiewicz 2001 Katowice
20. Wojciech Maciusiak 2002 Wadowice
21. Laura Sumera 2000 Wadowice
22. Marcin Chruszcz 2002 Wadowice
23. Julia Banaś 2002 Katowice
24. Hubert Grabowski 2002 Zgorzelec
25. Mateusz Klimek 2002 Gdynia
26. Dawid Lukasczyk 2002 Strzelce Opolskie
27. Szymon Kraśnicki 2002 Białystok
28. Zuzanna Sobierajska 2002 Jastrzębie Zdrój
29. Bartosz Maciążek 1999 Dąbrowa Górnicza
30. Franciszek Mitros 2002 Warszawa
31. Mateusz Piątkowiak 2002 Bytom
32. Kacper Kowalczyk 2001 Gostynin
33. Malina Sierant 2001 Gostynin
34. Aleksandra Wojewódzka 2000 Płock
35. Anna Szędzielorz 2002 Bytom
36. Jakub Zapartowicz 2002 Bytom

 

13:00
grupy I i II – Lunch
grupa III – Zwiedzanie Akademii Muzycznej

13:30
grupy I i II – Zwiedzanie Akademii Muzycznej
grupa III – Lunch

14:00
Próba Chóru Waltorni

15:30
Koncert Galowy

– Duet waltorniowy „Duohorn” – Warszawa
– Duet waltorniowy – Dąbrowa Górnicza
– Kwartet waltorniowy – Gdynia
– Kwartet waltorniowy – Strzelce Opolskie
– Solo – Monika Całus – ZSM Częstochowa
– Solo – Sylwia Majchrzak – AM Katowice
– Śląski Kwartet Waltorniowy
– Chór Waltorni AMW
– Dyplomy, upominki, losowania

ok. 17:00
Zakończenie Festiwalu

ok. 17:15
Spotkanie organizatorów z pedagogami